ABCFinansowania dla Domu

KREDYTY MIESZKANIOWE

Obalamy mity o kawalerkach w wielkiej płycie i ciasnych panieńskich mieszkaniach! Chcesz więcej i więcej dostajesz, a pieniądze z kredytu hipotecznego wydaje się na:

  • budowę, zakup, rozbudowę lub remont nieruchomości o charakterze lokalowym,
  • zakup działki siedliskowej, rolnej, budowlanej lub rekreacyjnej,
  • wykup mieszkania od spółdzielni, urzędu gminy lub zakładu pracy,
  • zakup mieszkania lub domu zakupiony od dewelopera, spółdzielni mieszkaniowej lub osoby prywatnej,
  • budowę domu lub mieszkania z deweloperem, spółdzielnią mieszkaniową lub systemem gospodarczym,
  • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego.

POŻYCZKI HIPOTECZNE

Pożyczki hipoteczne przeznaczone są na dowolny cel, niezwiązany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Sam decydujesz na co przeznaczysz środki pochodzące z tej atrakcyjnej formy zwrotnego finansowania.

Jeśli Twoim celem jest zakup samochodu to możesz być pewny, że oprocentowanie pożyczki hipotecznej będzie korzystniejsze od klasycznych kredytów samochodowych. Z uwagi na brak konieczności udokumentowania przeznaczenia środków, pożyczki hipoteczne są alternatywą dla kredytów finansujących budowę lub zakup nieruchomości „nietypowych” takich jak altany, domki letniskowe lub poprzez udział w przetargach, zakupie obligacji lub akcji.

KREDYTY GOTÓWKOWE

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest na dowolny cel niezwiązany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wystarczy jednomiesięczny okres zatrudnienia na umowę o pracę lub 3 miesiące prowadzenia działalności gospodarczej. Kwoty od 2 000 zł do 200 000 zł. Kredyty gotówkowe z reguły udzielane są bez zabezpieczeń. Poręczenie osoby trzeciej i zgoda współmałżonka wymagana jest zazwyczaj dla kwot wyższych niż 20.000 zł. Wyjątkiem jest rozdzielność małżeńska majątkowa. Czas kredytowania do 120 miesięcy Oprocentowanie już od 4,90 %

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytowych. Konsolidować można obecnie niemal wszystkie zobowiązania, jak kredyty hipoteczne, gotówkowe, ratalne, samochodowe jak również chwilówki, pożyczki pozabankowe oraz prywatne! Kredyty konsolidacyjne są udzielane zazwyczaj na dłuższe terminy i z zabezpieczeniem w postaci hipoteki, jednak banki indywidualnie rozpatrują okres, kwotę i formę zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego. Najważniejszy w konsolidacji jest fakt, że ma zwykle niższe oprocentowanie od wcześniejszych zobowiązań (w sumie) i płacisz tylko jedną ratę

KREDYTY NA AUTO

Finansowanie pojazdów kupionych w salonie, używanych oraz zakupionych poza granicami kraju. W ramach tej formy pozyskania środków można zakupić skutery, motory i skutery wodne.

Współpracujemy z czołowymi graczami na rynku kredytów samochodowych, co pozwala Państwu w jednym miejscu otrzymać kilka propozycji kredytowania pojazdów.

Pomagamy dokonać wyboru najlepszej oferty. Za naszym pośrednictwem możliwe jest uzyskanie kredytu na pojazdy nawet ponad 10 letnie.

KREDYTY ODDŁUŻENIOWE

Kredyt oddłużeniowy i kredyt konsolidacyjny łączy wszystkie zobowiązania w jedno. Miesięczne raty są niższe a okres spłaty dłuższy!

Parametry i cena kredytu konsolidacyjnego zależą od aktualnych ofert na rynku i argumentów w negocjacjach a okres spłaty wynosi nawet 360 mcy !

ABCFinansowania dla domu

Jesteśmy dla Ciebie

Eksperci ABCFinansowania obsługują każdego klienta niezależnie od wieku oraz źródła uzyskiwanych dochodów. Nieważne czy pracujesz na etacie, umowie zlecenie czy dzieło. Finansujemy osoby uzyskujące dochody z tytułu prowadzonych działalności gospodarczych, kontraktów managerskich, dochodów z zagranicy czy udziałów w spółkach, z tytułu dywidendy czy mianowania w spółkach różnego rodzaju. Dla każdego szukamy rozwiązania!

Image module