';

Kredyty dla klientów indywidualnych

KREDYTY MIESZKANIOWE

Obalamy mity o kawalerkach w wielkiej płycie i ciasnych panieńskich mieszkaniach! Chcesz więcej i więcej dostajesz, a pieniądze z kredytu hipotecznego wydaje się na:

 • budowę, zakup, rozbudowę lub remont nieruchomości o charakterze lokalu mieszkalnego lub domu
 • zakup działki siedliskowej, rolnej, budowlanej lub rekreacyjnej,
 • wykup mieszkania od spółdzielni, urzędu gminy, miasta lub zakładu pracy,
 • zakup mieszkania lub domu od dewelopera, spółdzielni mieszkaniowej lub osoby prywatnej na tzw. rynku wtórnym,
 • budowę domu lub mieszkania z deweloperem, spółdzielnią mieszkaniową lub systemem gospodarczym,
 • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego.

W ramach kredytu mieszkaniowego możesz dokonać zakupu nawet na 30 lat praktycznie bez wkładu własnego lub minimalnym na poziomie 10 % ceny transakcji. W programie Mieszkanie dla Młodych dopłata BGK uzależniona jest od wielu czynników ale może nawet wynieść ponad 90.000 zł!

Pomożemy Ci w całym procesie kredytowym począwszy od analizy zdolności kredytowej kredytowej, wyboru odpowiedniej nieruchomości z uwzględnieniem stanu prawnego aż po uruchomienie finansowania. Podobnie jak ważna jest obsługa w serwisie nowego auta zapewniamy serwis po sprzedażowy na każde Twoje życzenie!

POŻYCZKI HIPOTECZNE

Pożyczki hipoteczne przeznaczone są na dowolny cel, niezwiązany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Sam decydujesz na co przeznaczysz środki pochodzące z tej atrakcyjnej formy zwrotnego finansowania.

Jeśli Twoim celem jest zakup samochodu to możesz być pewny, że oprocentowanie pożyczki hipotecznej będzie korzystniejsze od klasycznych kredytów samochodowych.

Z uwagi na brak konieczności udokumentowania przeznaczenia środków, pożyczki hipoteczne są alternatywą dla kredytów finansujących budowę lub zakup nieruchomości „nietypowych” takich jak altany, domki letniskowe lub poprzez udział w przetargach, zakupie obligacji lub akcji.

Pożyczki hipoteczne mogą być też przeznaczone na spłatę zobowiązań kredytowych zarówno w bankach jak również w innych instytucjach. Z uwagi na fakt że nie dokumentujemy celu pożyczki pieniądze można przeznaczyć nawet na spłatę:

 • komornika i innych wierzycieli
 • długów wobec rodziny i osób trzecich
 • pożyczek pozabankowych

Pożyczki hipoteczne są atrakcyjnie oprocentowane a raty mogą być rozłożone w czasie nawet na 25 lat co powoduje niskie obciążenie bieżącą ratą. Z reguły bank udziela pożyczki w kwocie nieprzekraczającej 80 % wartości nieruchomości.

KREDYTY GOTÓWKOWE

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest na dowolny cel niezwiązany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wystarczy jednomiesięczny okres zatrudnienia na umowę o pracę lub 3 miesiące prowadzenia działalności gospodarczej. Akceptujemy również inne dochody:

 • z emerytur i rent
 • umowy zlecenia i o dzieło
 • działalności gospodarczej na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów czy pełnej księgowości
 • kontraktów managerskich
 • mianowania na Członka lub Prezesa Zarządu spółek kapitałowych

Z reguły banki udzielają kredytów gotówkowych w kwocie od 2 000 zł do 200 000 zł. Kredyty gotówkowe z reguły udzielane są bez zabezpieczeń. Poręczenie osoby trzeciej i zgoda współmałżonka wymagana jest zazwyczaj dla kwot wyższych niż 20.000 zł. Wyjątkiem jest rozdzielność małżeńska majątkowa. Czas kredytowania wynosi nawet 120 miesięcy Oprocentowanie już od 4,90 %

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Jak sama nazwa wskazuje kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytowych zarówno w bankach, skokach jak również firm pożyczkowych.

Konsolidować można obecnie niemal wszystkie zobowiązania, jak kredyty hipoteczne, gotówkowe, ratalne, samochodowe jak również chwilówki, pożyczki pozabankowe oraz prywatne!

Kredyty konsolidacyjne są udzielane zazwyczaj na dłuższe terminy i z zabezpieczeniem w postaci hipoteki z okresem spłaty nawet 30 lat, jednak banki indywidualnie rozpatrują okres, kwotę i formę zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego.

Na rynku dostępne są również kredyty konsolidacyjne w których klient nie daje zabezpieczenia w postaci mieszkania czy domu ale wtedy okres kredytowania nie przekracza 12 lat. Najważniejszy w konsolidacji jest fakt, że ma zwykle niższe oprocentowanie od wcześniejszych zobowiązań (w sumie) i płacisz tylko jedną ratę!

KREDYTY NA AUTO

Finansowanie pojazdów kupionych w salonie, używanych oraz zakupionych poza granicami kraju. W ramach tej formy pozyskania środków można zakupić skutery, motory i skutery wodne.

Współpracujemy z czołowymi graczami na rynku kredytów samochodowych, co pozwala Państwu w jednym miejscu otrzymać kilka propozycji kredytowania pojazdów.

Pomagamy dokonać wyboru najlepszej oferty. Za naszym pośrednictwem możliwe jest uzyskanie kredytu na pojazdy nawet ponad 10 letnie.

Coraz częstszą formą nabywania auta jest leasing konsumencki, który pozwala co kilka lat jeździć nowym pojazdem co ma swoje dobre strony w kosztach eksploatacji, ponieważ nowe auta z reguły rzadko się psują

KREDYTY ODDŁUŻENIOWE

Kredyt oddłużeniowy i kredyt konsolidacyjny łączy wszystkie zobowiązania w jedno. Miesięczne raty są niższe a okres spłaty dłuższy!

Parametry i cena kredytu oddłużeniowego zależą od aktualnych ofert na rynku i argumentów w negocjacjach a okres spłaty wynosi nawet 360 mcy !

W ramach tej formy oddłużania mamy dostęp zarówno do ofert banków jak również osób fizycznych, które chętnie zainwestują swoje pieniądze uzyskując oprocentowanie wyższe niż na lokacie.

ABCFinansowania dla domu

Jesteśmy dla Ciebie

Eksperci ABCFinansowania obsługują każdego klienta niezależnie od wieku oraz źródła uzyskiwanych dochodów. Nieważne czy pracujesz na etacie, umowie zlecenie czy dzieło. Finansujemy osoby uzyskujące dochody z tytułu prowadzonych działalności gospodarczych, kontraktów managerskich, dochodów z zagranicy czy udziałów w spółkach, z tytułu dywidendy czy mianowania w spółkach różnego rodzaju. Dla każdego szukamy rozwiązania!

Image module