';

Usługi dodatkowe realizowane dla klientów kancelarii

POŻYCZKI I KREDYTY BIK

W przypadkach, kiedy nie możesz skorzystać z ofert Banków lub Skoków mamy dla Ciebie alternatywę w postaci finansowania bez BIK w oparciu o kapitały naszych partnerów, funduszy kapitałowych, inwestorów, którzy pożyczą pieniądze pod zastaw. Zabezpieczeniem mogą być płynne nieruchomości: mieszkania, lokale użytkowe, domy, kamienice, biurowce, działki (budowlane, inwestycyjne) położone w większych miastach, z reguły powyżej 20 000 mieszkańców oraz ziemia rolna o powierzchni z reguły powyżej 15 ha pod dopłaty unijne oraz akcje, dzieła sztuki, różne samochody. Zazwyczaj uruchomienie pożyczki odbywa się na podstawie zawartej umowy cywilno-prawnej, z wekslem lub bez zabezpieczenia wekslowego, podpisanej notarialnie.

W ramach takich rozwiązań oferujemy również finansowanie pomostowe do czasu wyczyszczenia negatywnych wpisów uniemożliwiających uzyskania kredytu bankowego, zakończenia inwestycji lub otrzymania płatności od kluczowego klienta.

Jeśli brakuje Ci zdolności kredytowej masz niekorzystny wpis w BIK czy zadłużenie w ZUS lub US możesz skorzystać ze środków niezwiązanych z bankami. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do bezpieczeństwa transakcji skontaktuj się z nami.

CZYSZCZENIE BIK

Wbrew temu co przeczytasz na stronie Biura Informacji Kredytowej o czyszczeniu informujemy, że poprzez odpowiednie działanie czasem rozłożone w czasie od 3 tygodni do 6 miesięcy dokonujemy czyszczenia tylko negatywnych wpisów z pozostawieniem tych pozytywnych dotyczących twojej historii kredytowej. Nasze doświadczenie wykazują, że nawet negatywne wpisy czyli zaległości w opłacaniu rat powyżej 60 dni oraz statusy windykacja, egzekucja oraz odzyskany, dla których zostały spełnione warunki do przetwarzania Twoich danych osobowych widocznych w BIK skutecznie usuwamy powodując ostatecznie uzyskanie odpowiedniego kredytu przez Ciebie.

Proszę również pamiętać, że w naszej codziennej pracy kierujemy się zasadą sukcesu, czyli płacisz za osiągnięcie przez nas oczekiwanego efektu określonego umową. Jeśli wpis nie zostanie usunięty opłata zostanie anulowana. Zapraszamy do kontaktu w celu analizy raportu z BIK i zapewnienia lepszej oferty w Banku lub SKOK-u lub do uzyskania kredytu w tych instytucjach zamiast korzystać z pożyczek pozabankowych.

OCHRONA PRAWNA

Wiemy jak trudno jest podejmować dobre decyzje, pracować, bo przecież musisz z czegoś żyć i zachować świeżość umysłu, kiedy windykatorzy nie dają Ci spokoju. Ty przecież pragniesz spokoju i dobrego życia. Ochrona prawna polega na zapewnieniu Ci komfortu a to w połączeniu z zabezpieczeniem spłaty pożyczek i kredytów przez prywatnych inwestorów czyni potężną bronią w negocjowaniu planów spłat w wierzycielami oraz redukcją odsetek. Pozwól, że to my poprowadzimy taki proces za Ciebie, bo przemawia za nami doświadczenie, znajomość przepisów prawa jak również mniej emocjonalne podejście do Twojej sprawy. Czasem trzeba wyjść ze swoich butów i zobaczyć siebie obok, żeby zrozumieć, że działając samemu będziesz męczył się każdego dnia a sukces będzie mizerny.

Będziemy reprezentować Twoje interesy przed wierzycielami. Udziel nam pełnomocnictwa do reprezentowania przed różnymi instytucjami i zapewnij sobie spokój ducha. Bardzo często w toku prowadzonych spraw klienci proszą nas o pomoc w uzyskaniu dokumentów niezbędnych z zakończeniem różnych transakcji związanych z rożnymi zagadnieniami prawnymi i technicznymi (pozyskiwanie dokumentów z sądów, urzędów skarbowych, zusu, jednostek samorządu terytorialnego). Często te dokumenty są niezbędne do skutecznego zakończenia spraw kredytowych, prawnych, oddłużeniowych i upadłościowych.

UPADŁOSĆ KONSUMENCKA

Niezależnie od naszej oceny sytuacji, nawet tej w której nie podejmiemy się poszukiwania rozwiązania, bo uznamy, że działanie będzie z szkodą dla Ciebie, znajdziemy i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie z sytuacji – być może jedynym sposobem będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej w Polsce lub Wielkiej Brytanii. Istotne w takim postępowaniu o ogłoszenie upadłości jest zgromadzenie odpowiednich dokumentów i bardzo dokładne wypełnienie wniosku wraz z jego odpowiednie uzasadnieniem. Często upadłość konsumencka związana jest ze szczegółową analizą różnych długów powstających przez wiele lat.

Żebyśmy mogli skutecznie zająć się Twoją sprawą musisz z nami szczerze rozmawiać ponieważ w toku rozprawy sądowej Twoje zeznania muszą być zgodne z uzasadnieniem wniosku o upadłość kierowanym do odpowiedniego sądu.

UBEZPIECZENIA I SUKCESJA

Nieodzownym elementem oprócz zabezpieczenia finansowo-prawnego Twojego życia, są ubezpieczenia zarówno te majątkowe dotyczące ubezpieczenie mieszkania czy domu, samochodu w zakresie obowiązkowego OC, Auto Casco, Assistance, OC w życiu prywatnym jak również firmy czy gospodarstwa w pełnym zakresie ochrony.

W codziennym życiu osobistym i życiu firmy nie zdajemy sobie sprawy ile problemów rodzi śmierć wspólnika czy szefa firmy nie tylko wobec członków rodziny ale również pracowników. Niektóre przedsiębiorstwa w wyniku takich nieprzewidywanych zdarzeń po prostu przestają działać mimo że były budowane kilkanaście czy kilkadziesiąt lat! Sukcesja to odpowiedź na takie ryzyko- Zaawansowane programy mające na celu zabezpieczenie majątku rodziny i firmy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń zniwelują straty finansowe i ewentualne roszczenia finansowe.