side-area-logo

Historie naszych klientów

Klient z zadłużeniem na poziomie 145.000 zł w bankach i kredytach pozabankowych z łącznym obciążeniem miesięcznym pokazanym w BIK  na poziomie 14.000 zł

Sytuacja wydawała się beznadziejna, niewątpliwym plusem była mała ilość zapytań o kredyty!

STAN WEJŚCIOWY: 7 pożyczek pozabankowych z łącznymi ratami 12.078 zł oraz 2 kredyty bankowe z ratami 1.090 zł  limity w kartach kredytowych i odnawialnych w wysokości: 45.000 zł. Procedura weryfikacji wszystkich zobowiązań i sytuacji zajęła łącznie 2 tygodnie. Po wykonaniu pełnej analizy zdolności kredytowej Klientki, wytypowaliśmy 3 banki, w których  staraliśmy się o pozyskanie potrzebnych środków na spłatę wszystkich kredytów poza kredytem hipotecznym z ratą 1190 zł. Jednak cały proces kredytowy z uwagi na zawiłość i konieczność łączenia 3 rożnych dochodów trwał blisko 1,5 miesiąca. Dodatkowym problemem na etapie procesu były opóźnienia w bieżących ratach kredytów, co nie pozwalało na jego wcześniejsze zakończenie.

Finalnie otrzymaliśmy decyzję na kwotę 165.000 zł na okres 120 m-cy, z ratą nieco ponad 2100 zł.

Młode małżeństwo zgłosiło się do nas, by wspomóc ich w pozyskaniu kredytu hipotecznego.

Z uwagi na fakt, że miał to być ich pierwszy zakup nieruchomości, potrzebowali naszego wsparcia na niemal każdym etapie

Na czas wykonywania analizy kredytowej przez specjalistów z ABC Finansowania, pracowali u tego samego pracodawcy. Pani zatrudniona od 05.2016 na czas nieokreślony z dochodem 1560,00 zł netto, zaś Pan od 06.2017 do 05.2020 z dochodem 1450,00 zł netto. Oboje nie mieli żadnej historii kredytowej (nie zaciągali nigdy pożyczek w bankach, SKOK-ach). Wybrana nieruchomość znajdowała się w Malborku. Niespełna 50 – metrowe dwupokojowe mieszkanie, na obrzeżach miasta, za kwotę 145.000 zł.

Po wykonaniu pełnej analizy zdolności kredytowej naszych Klientów, wytypowaliśmy banki, w których będziemy starać się o pozyskanie potrzebnych środków, niezbędnych do realizacji ich marzenia. Finalnie otrzymaliśmy ofertę: 130.000 zł na okres 360 m-cy, z ratą 718,00 zł.

Klientka Krystyna ma miesięczne obciążenia kredytowe bliskie wpływom z emerytury!

Zaciąga pożyczki pozabankowe i chwilówki aby terminowo regulować kredyty bankowe

Kancelaria ABC Finansowania podjęła zdecydowane i szybkie działania mające na celu przerwanie tego błędnego koła w które wpadła 78 letnia emerytka! Po szybkiej analizie raportu BIK oraz wszystkich umów kredytowych tych bankowych i pozabankowych wykonaliśmy konsolidację większości zobowiązań redukując wysokość miesięcznych obciążeń z kwoty 2800 zł ! do kwoty 1650 zł wraz z nową ratą kredytu konsolidacyjnego. Teraz przy wysokości emerytury nieco ponad 3200 zł zostaje jeszcze trochę na normalne życie!

Klient Andrzej mieszkający w woj. kujawsko-pomorskim marzy o swoim własnym mieszkaniu.

Ma niestety 2 negatywne wpisy w BIK o statusie – zaległość powyżej 180 dni (kredyt w Deutsche Banku spłacony w 2014 – max. opóźnienie wyniosło 744 dni!) oraz kartę kredytową o statusie odzyskany w Banku BNP po zakończonej windykacji zamkniętej w 2011 roku.

Kancelaria ABC Finansowania w styczniu 2017 roku podejmuje działanie mające na celu usunięcie negatywnych wpisów w BIK Klienta ( tzw. czyszczenie BIK), które kończymy sukcesem już pod koniec lutego, przystępując tym samym do finalizacji głównej transakcji. Poszukiwanie mieszkania dla klienta na rynku pierwotnym zostało zakończone pod koniec kwietnia i skutkowało podpisaniem umowy developerskiej. Oczekiwanie na decyzję kredytową zajęło 25 dni. Etapem finalnym było podpisanie umowy kredytu mieszkaniowego  przeznaczonego na cele związane z zakupem oraz dodatkowymi środkami na wykończenie nieruchomości i uruchomienie kredytu w czerwcu 2017 r.

Spółka potrzebuje kredytu na bieżącą działalność w kwocie min. 200.000 zł

Prezes Zarządu Spółki Adam ma negatywne wpisy w KRD na 120.000 zł.

Kancelaria ABC Finansowania pozyskała kwotę 260.000 zł kredytu obrotowego w rachunku oraz 200.000 kredytu obrotowego nieodnawialnego, spłacanego w ratach pomimo figurowania Prezesa Zarządu w KRD ( Krajowy Rejestr Długów) z wpisem na niespełna 120.000 zł

Zatory płatnicze i brak płynności finansowej w firmie o wartości sprzedaży ponad 4 mln zł.

Bardzo niski dochód na działalności operacyjnej oraz nakłady inwestycyjne w spółce z o.o. komandytowej należącej do klienta ( typowy Start’up), które spowodowały obniżenie dochodu rocznego. Słaby BIK 380 pkt z kredytowym obciążeniem miesięcznym na poziomie 15.000 zł

Kancelaria ABC Finansowania pozyskała dla klienta limit faktoringowy w kwocie 330.000 zł na poprawę bieżącej płynności finansowej, w firmie produkcyjno-handlowej prowadzonej w formie IDG na w oparciu o rozliczenie na podstawie KPiR. Zamiana faktur w gotówkę pozwoliła na dalszy dynamiczny rozwój firmy.

Klienci Andrzej  i Marzena nie radzą sobie z poziomem wydatków miesięcznych związanych ze spłacanymi kredytami bankowymi w Polsce, pożyczkami pozabankowymi zaciągniętymi w Polsce i UK pomimo łącznego dochodu w wysokości 12.500 zł.

Łączne obciążenia rat spłacanych kredytów i pożyczek wynoszą ponad 4.900 zł / miesięcznie i stale się zwiększa przez zaciąganie kolejnych. Pojawiają się pierwsze problemy w terminowości spłat rat kredytów zaciągniętych w Polsce oraz szwagrem domagającym się zwrotu kwoty w wysokości 25.000 zł jednorazowo.

Kancelaria ABC Finansowania znalazła prywatnego inwestora który udzielił pożyczki prywatnej w kwocie 11.500 zł na spłatę wszystkich pożyczek pozabankowych widocznych w Polskim BIKU oraz na spłatę należności wymagalnych na obecnie obsługiwanych kredytach. Kolejnym krokiem po 3 miesiącach było udzielenie finansowania w kwocie 150.000 w polskim banku komercyjnym na spłatę kredytów i pożyczek bankowych, spłatę pożyczki wobec rodziny oraz zwrot kapitału i odsetek od pożyczki prywatnej

Kancelaria ABC Finansowania pozyskała kwotę 260.000 zł kredytu obrotowego w rachunku oraz 200.000 kredytu obrotowego nieodnawialnego, spłacanego w ratach pomimo figurowania Prezesa Zarządu w KRD z wpisem na niespełna 120.000 zł