';

Poznaj Nas

Image icon
WIARYGODNOŚĆ
bezpieczne kredyty, inwestycje i inne usługi
ABC Finansowania to gwarancja pełnej obsługi finansowo-prawnej: od analizy sytuacji wyjściowej, przez poszukiwanie właściwego rozwiązania Twojego problemu.
Współpracujemy wyłącznie z instytucjami i podmiotami o ugruntowanej, pewnej pozycji prawnej i rynkowej, ponieważ priorytetem ABC Finansowania jest Twoje bezpieczeństwo.
Image icon
WARTOŚCI
relacje, zaufanie i rekomendacje
Zbudowaliśmy zespół. To dopracowana, zgrana grupa, dlatego znakomicie czujemy się we wspólnej pracy, a wyzwania–choćby trudne, a może zwłaszcza te trudne – przynoszą nam wiele radości i spełnienia.
Realizujemy wspólną wizję spójnych usług wspierając zawsze naszego klienta w realizacji jego planów.
Image icon
CEL
eksperci w wielu obszarach. Twój sukces
Doskonale poruszamy się w różnych obszarach: finansów, prawa, ubezpieczeń, rynku nieruchomości i inwestycji, a bogata sieć naszych relacji pozwala podejmować działania nawet, gdy inni rozkładają ręce. Monitoring rynku i analiza bieżących zmian to podstawa naszych sukcesów oraz zadowolenia naszych klientów- osób fizycznych i prawnych.
Image module

Poznajmy się!

Kancelaria Finansowo-Prawna ABC Finansowania to zespół ekspertów złożony z praktyków branży pośrednictwa finansowego, inwestycyjnego, prawa, doradców w zakresie ubezpieczeń i mediacji, dysponujących praktyczną wiedzą techniczną- Doradców skutecznych w wielu obszarach związanych z finansami, podatkami, zagadnieniami prawnymi zarówno w obsłudze klientów indywidualnych oraz różnych podmiotów gospodarczych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w obszarze trudnych kredytów indywidualnych (konsolidacyjnych, oddłużeniowych, bez BIK) oraz kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw osiągających sprzedaż roczną do 12 milionów złotych. Doskonale poruszamy się w pozostałych obszarach związanych z finansowaniem: nieruchomości zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych, kredytów gotówkowych, samochodowych, firmowych, leasingu i faktoringu, gwarancji ubezpieczeniowych, ubezpieczeń oraz innych instrumentów dostępnych na rynku.

Wszystko czego oczekujesz znajdziesz u nas w jednym miejscu!

Pracujemy na terenie całej Polski i Europy
Podejmujemy się realizacji zleceń z terenu całej Polski. Obsługujemy Polaków pracujących w UK, Norwegii, Szwecji i Strefie EUR
Tobie musi zależeć przede wszystkim
Jesteśmy skuteczni, ale przede wszystkich realni w realizacji zleceń. Nie będziemy obiecywać jeśli wiemy, że nasze działania nie przyniosą efektu. Ale to Tobie musi zależeć na doprowadzeniu sprawy do końca. Nie działamy na siłę!
Szczerość to nasz ważny atut!
W codziennych relacjach z klientami stawiamy na prawdę, nawet kiedy dowiesz się od nas, że nie mamy dla Ciebie rozwiązania, bo to się Tobie po prostu nie opłaca!