Krótko o nas

Nie jesteśmy jedyni i nie jesteśmy najlepsi. Bo jak to zmierzyć? Hiszpania jest ogromna! My pracujemy na Costa Blanca. Jednak każdego dnia jesteśmy zdeterminowani i rządni krwi! Twoich nowych potrzeb przekuwanych na realizację pozytwynych decyzji kredytowych w banku Sabadell, Banco Santander, Deutsche Banku, Bankinter i Caixa Banku.

Decydując się na powierzenie nam realizacji  i zamknięcia kredytu w Hiszpańskim banku masz gwarancję, że nie podejmiemy się tematu którego nie zrobimy. Z drugiej strony nie pracujemy za darmo więc nie musimy cię  oszukiwać że coś zrobimy jak nam się nie chce. Chcemy i realizujemy Twoje potrzeby!

Finansowaniem konsumentów i firm zajmujemy się od ponad 26 lat, a  finansowaniem nieruchomości  od ponad 20 lat. To daje solidne podstawy do zaufania i wspólnego działania w Hiszpanii!

Co zyskujesz?

Wbrew powszechnej opinii o pośredniku pracując z nami zyskujesz bardzo wiele:

  • Oszczędzasz czas bo kredyt w Hiszpanii to długi proces wymagający współpracy z notariuszem, biurem nieruchomości, wymagający znajomości procedur i lokalnych regulacji
  • Oferty kilku banków masz w jednym miejscu
  • Koordynacja wszystkich działań na Costa Blanca kiedy ty jesteś w Polsce
  • Dbamy o to żeby wszystkie dokumenty znalazły się w odpowiednim miejscu na czas
  •  Prowadzimy cały proces kredytu w Hiszpanii od początku do końca.
  • Zapewniamy obsługę posprzedażową i dobre towarzystwo na miejscu.

Jak pracujemy ?

consulting_placeholder
Odtwórz wideo
jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez Whatsapp, mailowo lub przez formularz.

Dlaczego my

Jesteśmy na Costa Blanca

Stale prowadzimy biznes na Costa Blanca na bieżąco jesteśmy z kredytami w Hiszpanii. Na bieżąco rozwijamy siec współpracujących odziałów.

Mamy oddział w Gdańsku

Mamy też oddział w Gdańsku, gdzie możesz zasięgnąć konsultacji lub dostarczyć niektóre dokumenty.

Nie zlecamy! Robimy sami!

Wszystkie transakcje prowadzimy samodzielnie o początku do końca! To nas wyróżnia na rynku, na którym jest masa naganiaczy i obiecywaczy!

Jesteśmy skuteczni

Realizujemy tylko te transakcje które wiemy, że zrobimy. Pobieramy prowizję od sprzedaży - nie zależy nam na bezsensownej pracy!

Nasi klienci!

Naszymi klientami są klienci którzy zarówno chcą kupić nieruchomość razem z nami jak również ją sfinansować kredytem hipotecznym w Hiszpanii! ale posiadają minimum.  30 % środków w gotówce lub aktywach płynnych.

Zajmujemy się tylko kredytami hipotecznymi od 75 000 EUR 

40%

klienci biznesowi

30%

klienci na etatach

30%

wolne zawody i prezesi

ABCfinansowania to Twój ekspert kredytowy w Hiszpanii